Питання та відповіді

Сервіс OptimaZaim з'єднує потенційних позичальників і фінансові компанії. Ви шукаєте, де взяти гроші в борг, а ми знає десятки МФО, які готові надати вам позики на самих різних умовах. Вимоги у них всіх різні, параметри позик також розрізняються, тому ми аналізуємо ваші можливості і запити, щоб підібрати оптимальний варіант. В результаті нашої роботи ви швидко і з першого разу отримуєте потрібну суму без відмови на найвигідніших умовах з всіх можливих.

Ми підберемо підходящий варіант всім, хто має українське громадянство і вік старше 18 років. Місце роботи, стаж, рівень доходів, кредитна історія, місце проживання та реєстрації можуть бути будь-якими, головне відповідати базовим вимогам до позичальників.

При оформленні позики через OptimaZaim знадобиться тільки паспорт, мобільний телефон і email. Вкажіть паспортні дані в анкеті, Отримуйте на телефон повідомлення від сервісу і від кредитора, в електронною поштою вивчайте персональні рекомендації з кращими пропозиціями.

Почати слід з реєстрації в сервісі, потім потрібно заповнити анкету і оплатити доступ до підібраних позик. Комісія сервісу — гривень. Вам буде розрахований кредитний рейтинг, єдина заявка відправиться всім партнерам-МФО, зібрані попередні відповіді. Залишиться вибрати самий вигідний варіант і забрати гроші.

Параметри позики залежать від індивідуальних характеристик клієнта, його платоспроможності, репутації, можливостей і потреб. Сервіс OptimaZaim пропонує позики від своїх партнерів в таких межах — від 500 до 15 000 гривня. Термін їх повернення може досягати від 1 дня до 12 місяців. Але при перше звернення доступно не більше 500 — 5 000 гривень на 1-2 місяці, інші умови — тільки для постійних і перевірених клієнтів.

У разі неповернення загальної суми позики, кредитор можливо нарахує штраф за прострочення позики. Більшість кредиторів йти на поступки і дати додаткові 3-7 робочих днів для оплати. Вони передбачені спеціально для Вас на випадок, наприклад, якщо банківський переказ зайняв більше часу, ніж зазвичай, або Ви просто пізно відправили суму. Однак, у разі неотримання від Вас будь-якої реакції протягом тривалого часу, буде нараховано штраф за прострочення терміну погашення позики розміром в середньому 0,10% % від первісної суми позики, дані про Вас можуть бути передані до реєстру боржників, а заборгованість колекторському агентству для стягнення боргу.


Про всі терміни платежу, що наближаються, кредитор своєчасно інформуємо Вас по СМС і електронною розсилкою листів. Рекомендуємо Вам вносити платіж в день отримання даних нагадувань. Так, ви збережете репутацію сумлінного позичальника і зможете отримати знижки при подальшому зверненні в організацію.