Як отримати позику

Процес оформлення заявки для отримання фінансової допомоги максимально спрощений і займає всього кілька хвилин. Від клієнта не потрібно збирати документи, залучати поручителів або використовувати заставу. Оформити позику можна не тільки в офісі компанії, але і віддалено за допомогою Інтернет з'єднання.

Зареєструйтеся на сайті

Перше, що необхідно зробити, це створити власний аккаунт на сайті OptimaZaim. Для цього необхідно внести в анкету свої ПІБ, а також дані про номер телефону та електронною поштою.

Визначте умови позики

Друге, залишається визначити умови позики, зокрема потрібну суму, термін отримання грошових коштів. При цьому сервіс в автоматичному режимі після активації облікового запису клієнта формує для нього індивідуальну програму кредитування.

Отримати грошові кошти можна шляхом переказу на карту українського банку або рахунок, через систему переказів Contact, а також з використанням електронних гаманців Webmoney або QIWI.

Умови отримання позики

Вік 18+
Наявність банківської картки
Мобільний телефон
Громадянство України

Корисна порада

У процесі заповнення анкети варто вказувати тільки правдиву інформацію. При використанні неправдивої інформації ймовірність відмови в отриманні позики багаторазово збільшується. За рахунок використання достовірних даних людина не тільки отримує доступ до позикових коштів, а й власної кредитної історія.

Не варто ігнорувати службу технічної підтримки. Фахівці сервісу завжди грамотно дадуть відповідь на поставлені питання, допоможуть пройти реєстрацію, оформити позику, а також розкажуть про особливості мікрокредитування. Пам'ятати, що повторне звернення до OptimaZaim за позикою буде ще більш швидким і зручним.